Szanowni Państwo!


Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Lublinie!
Odbędzie się ono 19 września o godzinie 18:00 w Sali Kinowej Centrum Spotkania Kultur Pl.Teatralny 1 w Lublinie (tzw. Teatr w budowie).
Naszymi specjalnymi gośćmi będą:
Redaktor Tomasz Piątek – autor książki pt. „Macierewicz i jego tajemnice”. Książka w ciągu miesiąca od ukazania się została sprzedana w 100 tysiącach egzemplarzy. Tomasz Piątek opisuje w niej powiązania ministra Macierewicza z osobami, które są związanie z rosyjskim wywiadem. W odpowiedzi na tę publikację minister Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury, zarzucając redaktorowi Piątkowi przemoc i groźby wobec funkcjonariusza państwowego.
Poseł Tomasz Siemoniak – Minister Obrony Narodowej w latach 2011-2015, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji (2007-2011). Od 1994 do 1996 był zatrudniony w Telewizji Polskiej, m.in. jako dyrektor Programu 1. W 1997 koordynował program Media i Demokracja w Instytucie Spraw Publicznych.
Zapowiada się emocjonująca dyskusja. Zachęcam Państwa do udziału w panelu dyskusyjnym i zadawania pytań naszym prelegentom.


Z serdecznymi pozdrowieniami


Joanna Mucha
Posłanka na Sejm RP


Włodzimierz Karpiński
Przewodniczący PO w Regionie Lubelskim